Гуру Песен Популярное
А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Э Ю Я
# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Toni Zen Ft. Slatkar - Mi Casa Es Su Casa | Текст песни

Она е како карамела со прелив од чоколадо
она, ги дрма сите кога шета низ градот
она,е толку добра што на нејзе нема грешка
она, ми е најслатка кога ми се смешка
она кога е во клуб по нејзе секој лета
она,е совршенство од друга планета
она,е многу фина па и ја сум многу фин,
она,е девојка само за во магазин
а ја сум обичен смртник,современ ,џентлмен,скромен,
знаеш дека сум искрен
она е стварно мистерија има тајни како НАСА
јас и пријдов а она седеше на В.И.П. маса,
она беше опуштена како да е на грас,
сигурно знаеше кој сум јас кој сум јас
јас и шепнав и и реков ти си посебна раса,
сакаш ли кај мене дома,mi casa es su casa

Рефрен:
СЛАТКАР:
Пичка прва класа,ја собрав од маса (mi casa es su casa)
право до кај мене,од кревет на маса(mi casa es su casa)
Пичка прва класа од посебна раса(mi casa es su casa)
пие само вино,бело на маса.

Кога стигнавме дома пуштив soul funky
она почна да ми игра во секси хеланки,
сака ментален секс и страсти на кревет
(на стомак имаш тетоважа поза 69)
и реков ајде у спална она (сакам на маса)
и реков ок знаеш mi casa es su casa
рече (спреми се ќе има јака борба)
а јас и викам дека сум во опасна форма
она извади лисици како 192
за кратко си помислив ова е ЕЛЕНА!
Се удривме јако ја се надминав себе
(ама,ја не те сакам) па и јас нет е сакам тебе
ако сакаш пак може,во недела реприза
ти си како слика,повредна од мона лиза
и знам дека ме сакаш приметив дека блефираш,
ќе те ставам во песна стварно ме инспирираш.

Рефрен:...........

Она има таков вкус,неможеш да бидеш сит
она не е авион она е сателит
нема ништо подобро од нејзино на мое тело
добра комбинација како црно и бело
она е посебна девојка има посебен стил
она,одговара на мојот профил
она сака да ме љуби и сака да ме пипка
она само ми ѕвони никогаш не ми титка
се пали на мене а и на луи витон
сака нежни парфеми а и за тело лосион
она секоја ноќ ја чувствува мојата моќ
не и треба друг,задоволна е нон стоп,
да бев богат низ цел свет би те водел,
да имав такви нозе на раце би одел,
стварно е добра риба,а ја сум рак,
ја добив со природен афродизијак.

Рефрен.........................

Еще Toni Zen Ft. Slatkar

Популярное сейчас

Видео
 • Toni Zen-Mi casa es su casa Toni Zen-Mi casa es su casa
  Toni Zen-Mi casa es su casa [OFFICIAL MUSIC VIDEO] by Darko Antonovski & Community ...
 • Toni Zen ft Slatkar-Mi casa e tu casa ... Toni Zen ft Slatkar-Mi casa e tu casa ...
  Toni Zen ft. Slatkar (snimanje na spotot Mi Casa e tu Casa)
 • Toni Zen-mi casa es su casa (lyrics) Toni Zen-mi casa es su casa (lyrics)
  Toni Zen-mi casa es su casa (lyrics). MrSuksi's channel ... Up Next. Slatkar ft. Toni Zen ...
 • toni zen mi casa es su casa toni zen mi casa es su casa
  TONI ZEN PESNA MI CASA ES SU CASA. ... que dispartes mas grande ,estupida decir que ...
 • Toni ZEN - Mi Casa Es Su Casa Toni ZEN - Mi Casa Es Su Casa
  Toni ZEN - Mi Casa Es Su Casa ..: Toni ZEN :. ... Bojana Atanasovska feat. ... Toni Zen i ...
 • Toni Zen - Mi casa es su casa (Спот) Toni Zen - Mi casa es su casa (Спот)
  Toni Zen - Mi casa es su casa (Спот) ... за веќе популарната и една од неговите најславни песни - Mi casa es su ...
 • Toni Zen ft. Slatkaristika - Spusti se dole (Official ... Toni Zen ft. Slatkaristika - Spusti se dole (Official ...
  Toni Zen ft. Slatkaristika - Spusti se dole (Official Video) HQ. aceivaswe ... toni zen mi ...